Haabersti Vaba Aja Keskus

Haabersti Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Neljapäeval 17.10 kell 10.00 avas Haabersti Linnaosa Vanem Hr. Andre Hanimägi kaheksandad HANK Olümpiamängud. HANK Olümpia on meeleolukas spordivõistlus, milles võtavad mõõtu Haabersti linnaosa koolide kuueliikmelised esindused. Võisteldakse kümnel erineval võistlusalal, millele on lisatud mingisugune lõbus nüanss. Oluline on hea koostöö ning sobiliku võistlustaktika valik.

Kõiki alasid on rikastatud väikeste kiiksudega ja nii tulebki näiteks penaltides värava asemel tabada posti või latti. Pesapallis on võistkonnal vaja visata minuti jooksul võimalikult suur hulk tennisepalle võistluseks spetsiaalselt ehitatud „pessa“. Vehklemisel kasutatakse mõõkade asemel 4-meetrist plastiktoru, millega peab tabama märklauda. Sõudmine toimub sõudeergomeetritel ning traditsioonilise sõudmise asemel mängivad võistkonnad ergomeetritele sisseehitatud mängu „fish game“. Võrkpalli mängitakse kaetud võrguga ning käte asemel kasutatakse ühiselt kinni hoitavat lina, mille abil visatakse liivakotti üle võrgu. Odaviskes on võistkonnal vaja etteantud materjalidest meisterdada valmis paberlennuk ning seda võimalikult kaugele lennutada. Vibulaskmises on võistkonnal eesmärk spetsiaalselt ehitatud ragulkaga tabada märklauda. Keeglis peavad võistlejad sarnaselt populaarsele õuemängule mölkky pikali viskama kurikaid. Korvpallis on vaja visata võistkondlikult vabaviskeid spetsiaalselt ürituseks püstitatud suurde torusse. Iluvõimlemises tuleb kätest kinni hoidval võistkonnal läbi pugeda viiest võimlemisrõngast ning asetada need õiges järjekorras põrandale, et tekiks olümpia logo.

Käesoleva aasta olümpiamängudel olid esindatud Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Tallinna Õismäe Gümnaasium, Tallinna Mustjõe Gümnaasium, Tallinna Järveotsa Gümnaasium ja Haabersti Vene Gümnaasium. Kaheksandatelt HANK Olümpiamängudelt lahkus võitjana Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi võistkond koosseisus Nikita Grabovski, Lukas Elzbergas, Maksim Uleksin, Polina Zelenskaja, Artem Verkholyet ja Juri Rudkovski. Teise koha sai Tallinna Järveotsa Gümnaasiumi võistkond ning kolmanda koha sai Haabersti Vene Gümnaasiumi võistkond. Punktivahed olid väga väikesed ja nii püsis pinge kuni viimase võistlusala lõpuni haripunktis. Kõik osalejad lähenesid võistlusalade läbimisele originaalselt ja nutikalt ning võistluspäev kulges põnevas ent lõbusas õhkkonnas.

HANK Olümpia 2019 toetajateks olid MyFitness AS, AMB Akadeemia bowling, Pom'bel Smuutid, Õismäe ujula, MTÜ Spordiklubi RIM ning Haabersti Linnaosa Valitsus. Haabersti Vaba Aja Keskus soovib veelkord palju õnne võitjatele ning tänab kõiki osalejaid ning koostööpartnereid.

 

Grupipilt

Detsembrikuu tegevused Haabersti noortekeskuses.

Tere noored!

Tuletame meelde, et 6.jaanuar, Bamba piljardis (Keskuse 16) algusega kell 16.00 toimub Haabersti noortekeskuse piljarditurniir.

Turniir toimub kahes vanusegrupis:

I grupp (sünniaasta 1998-2001)
II grupp (sünniaasta 1994-1997)

Registreerimine kuni 5.jaanuar, 12.00. Registreerida saab saates e-maili: kevin[ät]haabersti.ee või Haabersti Noortekeskuses kohapeal (Õismäe tee 88A)

TULE, OSALE JA VEEDA SÕPRADEGA ÜKS MÕNUS ÕHTUPOOLIK!

 

Tallinn tunnustab tublisid noori ja ettevõtteid


Tallinna aasta noorsootöötajaks valiti Haabersti noortekeskuse noorsootöötaja Kevin Poll. Kevin on lisaks igapäevasele noorsootööle olnud usaldusisikuks ning teenäitajaks erivajadustega- ja riskinoortele. Samuti on Kevin edukalt aidanud käima lükata noorte omaalgatuslikke ettevõtmisi tänavakultuuri vallas.

KevinPoll

Häid jõule 

1.12 kell 19.00 SLIDE 2014 Haabersti, Mustamäe ja Kristiine üldhariduskoolide vaheline tantsuvõistlus SLIDE, mis leiab aset Rockcafes. Täpsema info võistlusest ning osalemistingimused leiad www.slide.ee

 02.12, 16.12 kell 17.00 Fotospiraal 12+ vanustele noortele suunatud huviring, kus tutvustatakse fotograafia kujunemist ja aluseid läbi teooria kui ka praktilise tegevuse. Külas käivad erinevad fotograafiaga tegelevad inimesed.

 08.12, 15.12 kell 16.00 Tantsuruut Puusad nõksuma erinevate tantsustiilidega tutvudes! On viimane aeg tantsukingad kapist välja otsida, tolmukiht maha nühkida ning noortekeskuses kokku saada.

 08.12, 15.12  kell 17.00 Kunstiruut Ring on mõeldud 7-16a. noortele ning on kõigile osalejatele tasuta. Jõulukuul meisterdame noortekeskusele kaunistusi.

 09.12 kell 17.00 Fotospiraal 12+ vanustele noortele suunatud huviring, kus tutvustatakse fotograafia kujunemist ja aluseid läbi teooria kui ka praktilise tegevuse. Külas käivad erinevad fotograafiaga tegelevad inimesed.

 10.12 kell 17.00 Kokandusruut Valmistume Noortekohviku avamispeoks küpsetades palju piparkooke, mida noored saavad kohviku avamisel glasuuriga kaunistada.

 11.12 kell 17.00 Noortekohviku avamine Koostöös noortega valminud noortekohviku avamisel toimub palju huvitavat. Fotonurgas saab jõulutemaatilisi sõbrapilte teha, kaunistame piparkooke, maitseme Eesti ja Slovakkia traditsionaalseid toite ning vabal laval on võimalik oma esinemisjulgus proovile panna. Tule ja võta sõber ka kaasa!

17.12 kell 17.00 Tänavakunstiruut kus üheskoos tutvume tänavakunsti erinevate vormidega ning harjutame kätt nii paberil kui muul pinnal ja seda legaalselt! Ring on mõeldud 7-26a. noortele ning on kõigile osalejatele tasuta.

 06.01 kell 16.00 Noortekeskuse sisene piljarditurniir Toimub Haabersti noortekeskuse sisene piljarditurniir, mille võitjad lähevad meie keskust esindama Noortekeskuste vahelisele piljarditurniirile.

 15.01 kell 16.00 Noortekeskuste vaheline piljarditurniir Võistlus toimub kolmes vanusegrupis: I grupp (sünniaasta 2001-1998), II grupp (sünniaasta 1997-1994) ja III grupp (sünniaasta 1993-1987 ning noorsootöötajad). III grupis võivad mängida noor ja noorsootöötaja ka ühes võistkonnas.

 29.12, 05.01, 12.01 kell 17.00 Kunstiruut Ring on mõeldud 7-16a. noortele ning on kõigile osalejatele tasuta.

 29.12, 05.01, 12.01 kell 16.00 Tantsuruut Puusad nõksuma erinevate tantsustiilidega tutvudes! On viimane aeg tantsukingad kapist välja otsida, tolmukiht maha nühkida ning noortekeskuses kokku saada.

 07.01 kell 17.00 Kokandusruut  Ring on mõeldud 10 - 16a. noortele ning on tasuta.

 14.12 kell 17.00 Tänavakunstiruut kus üheskoos tutvume tänavakunsti erinevate vormidega ning harjutame kätt nii paberil kui muul pinnal ja seda legaalselt! Ring on mõeldud 7-26a. noortele ning on kõigile osalejatele tasuta.

 Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a (Meelespea bussipeatus), avatud E – R 14.00 – 20.00,  www.haabersti.ee; info[ät]haabersti.ee; tel 5309 0808

Haabersti noortekeskus külastab 112-nädala raames lasteaedu

11. veebruaril tähistatakse igal pool üle Euroopa 112 päeva. Sel päeval on kõikide inimese kohustuseks pöörata tähelepanu nii enda kui ka teiste turvalisuse huvides ühtse hädaabi numbri olulisusele ning üldisele turvalisusele.

Loe edasi...

Turniiripäevad 19. ja 20. veebruar Haabersti noortekeskuses.

19. veebruar kell 14.00 lükatakse Haabersti noortekeskuses hoog sisse kahepäevasele turniiride virrvarrile! Mõlemal päeval avamisest-sulgemiseni on võimalus osaleda nii Memory kui Aliase sõnaseletamise individuaalvõistlusel, mille eesmärgiks on määratud aja jooksul leida võimalikult palju paare (Memory) või sõnu ära arvata (Alias).

Loe edasi...

Haabersti noortekeskuse turniiripäevad.

Haabersti noortekeskuse turniiripäevad pakkusid põnevaid turniire, aktiivset osalust ning väga pingelisi lahinguid!

19-20. veebruaril toimusid noortekas Lauatennise, Lauajalgpalli, Memory ja Aliase turniirid, mille raames asus võistlustulle 33 noort! Täname kõiki aktiivseid osalejaid!

Loe edasi...

Registreerimine kevadise koolivaheaja (16 - 20.03) linnalaagrisse.

Registreerimine kevadise koolivaheaja (16 - 20.03) linnalaagrisse on alanud!


Ka sel kevadel avaneb kõigil laagrilistel suurepärane võimalus veeta sisukalt koolivaheaega: uudistada uut ja huvitavat: uurime loodust ja loomi, meisterdame, võistleme ja spordime, ööbimisega väljasõidul läheme Pärnusse, kus hullame populaarses Spas, Läänemaal külastame Ranna Rantšo loomaparki ja proovime seal ka ratsutada. Tallinnas käime me kinos, osaleme loodusretkel, möllame batuudikeskuses, mängime bowlingut ning paneme end proovile ekstreemhallis.

Loe edasi...

Linnalaagrid 2021

 

linnalaager august

 

Noortekeskuse virtuaaltuur

Screenshot 2019 09 25 at 14.44.40

komplektrida2