Haabersti Vaba Aja Keskus

Haabersti Noortekeskus

Get Adobe Flash player

Suvised linnalaagrid

beach endless summer i need summer pink Favim.com 2748065

LAULUKARUSSELL 2017 TALLINNA Haabersti linnaosa EELVOOR

LP  Tallinna Haabersti linnaosa muusikaõpetaja!

LAULUKARUSSELL 2017 TALLINNA Haabersti linnaosa EELVOOR 

Toimub 14.aprillil Haabersti Vaba Aja Keskuse Suures Saalis, Ehitajate tee 109a/2 3.korrus.

Loe edasi...

TURNAPÄEVAD TULEVAD!!

Haabersti noortekeskuses toimuvad 18-19.02 taas turniiripäevad. Möödunud aasta edukale üritusele on otsustatud teha veel ägedam jätkuüritus. 18. veebruar toimub Haabersti noortekeskuses Hands up turniir. Hands up on lõbus seltskonnamäng, mis käib kiiruse peale. Võitja on see, kes mängu lõpuks kõige rohkem käemärke kiiresti ja esitatud saab (kogub kõige vähem kaarte, mis jagatakse aeglaseimale mängijale).

Loe edasi...

MOE MALLE TULEB TAAS!

Hea Haabersti üldhariduskooli noor! 4. märtsil 2016 aastal toimub Rocca Al Mare aatriumis Moe Malle 2016, mille teemaks sel aastal on "Tähed punasel vaibal". Pane oma koolist 7.-12. klassidest kokku võistkond ning tule osale. Auhinnad on seda väärt.

Loe edasi...

9. veebruaril on vastlapäev!

Hea noortekeskuse külastaja!

9. veebruaril on vastlapäev!

Eelsoojendusena vastlapäevale ootame Sind 6. veebruaril 16:00 Õismäe tiigi äärde KUUSKEDE PÕLETAMISE sündmusele! Kavas on lumised tegevused ja palju muud :)

Põhitegevus toimub 9. veebruaril Haabersti Noortekeskuses (Õismäe tee 88a) algusega 15:00! Meisterdame vurre, võimalusel läheme ka õue ja ehitame kelmikaid lumememmesid, laseme vastlaliugu ja sööme kukleid :)

Loe edasi...