/data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/component.php on line 5
"> Haabersti noortekeskuses Helihäkiti

Haabersti noortekeskus kolis 2021 aasta lõpul värskelt avatud uude majja. Uue majaga tuli juurde oluliselt rohkem ruumi ja seega ka võimalusi pakkuda noortele midagi, mida noortekeskus varem pakkuda ei saanud. Noorte huvist ja jätkuvast soovist pakkuda noortekeskuses võimalikult mitmekesiseid võimalusi noortele vaba aja veetmiseks, sündiski projekt “Helihäkk”.

Helihäki raames on Haabersti noortekeskusesse loodud võimalused muusikalisteks tegevusteks. Noortekeskusesse on projekti raames soetatud vajalik helitehnika – elektroonilised trummid, elektrikitarr, basskitarr, klahvpillid, kõlarid, stuudio ja raadiomikrofonid, et pakkuda noortele võimalust erinevaid instrumente proovida, harjutada, bändiproove teha ning muusikat salvestada.

Samuti toimusid projekti raames noortekeskuses trummide töötoad Rainer Meinarti juhendamisel, instrumentaalide loomise ja produtseerimise töötoad DJ Masta Robusta juhendamisel ning Haabersti Vaba Aja Keskuse linnalaagris toimunud räpi õpituba, kus kirjutati ja salvestati laagri räpplugu.

Helihäkk projekti tegevusi rahastab Haridus-ja Noorteamet Noorte Heaks projektikonkurssi kaudu.

 logo harno 01 2 1 0