Lõpupeod pole enam kaugel! Kleidid, kingad, ülikonnad, aksessuaarid olemas? LÕPURIIETE BUDUAAR 2020 kutsub müüma ja ostma!
Üritus on tasuta!

Tule MÜÜMA, kui su garderoobis ootavad uut omanikku kasutatud, kuid heas korras pidulikud kleidid, kingad, ülikonnad jms mis võiksid mõne lõpetaja seljas taas särada.

Tule OSTMA, kui oled tulevane lõpetaja (või lapsevanem), kes otsib taskukohase hinnaga kleiti, kingi, ülikonda vms, mis laseksid lõpetajal tema aktusel särada.

Pole vaja kulutada sadu eurosid kallitele disainerkleitidele ja rätsepaülikondadele, kui samaväärsed rõivad ootavad sind kellegi teise garderoobis. Ostjad saavad hästi hoitud peoriided soetada endale taskukohase hinnaga, müüjad saavad kappe tuulutada ning stardiraha uute ostude tarbeks :-) Ootame rõõmsalt kauplema, arveldamine sularahas!

MÜÜJAD broneerivad endale koha, kirjutades: lopuriietebuduaar[at]gmail.com
Registreerimiseks satke enda nimi, kool ja klass, mitmekesi tulete ja mida müüte. Seejärel saadame teile osalemiseks vajaliku lisainfo.
NB! Müüjate vahel loositakse välja 500 euro väärtuses auhindu!

OSTJAD annavad oma tulekust ka sõpradele teada ja tulevad kõik koos 21. märtsil kell 10.00-16.00 Tallinna Õismäe Gümnaasiumisse. Kindlasti tasub hoida silma peal ürituse infol Facebookis ja Instagramis. Ostmiseks võtta kaasa sularaha.

Kohtumiseni Lõpuriiete Buduaaril 21. märtsil Tallinna Õismäe Gümnaasiumis!

plakat