Haabersti noortekeskuses on traditsiooniks saanud kadripäeva teemaline meisterdamine ning noorsootöötajate eestvedamisel kadrijooks. Alljärgnev info on oluline neile, kes soovivad meiega katri tulla jooksma.

21. ja 22. november (neljapäev ja reede) teeme Haabersti noortekeskuses (Õismäe tee 88a) kadripäeva kavaproovi kell 14.30 mõlemal päeval. Palun püüa neist vähemalt ühel päeval kohal olla.

KADRIPÄEV


25. november (esmaspäev) koguneme kell 13-13.45 noortekeskuses, kus maskeerime end kadrideks – riietume, värvime põsed punaseks. Pane kodus selga või võta kaasa võimalikult heledad riided. Arvesta, et kadrid ei võta jopet toas ära, seega jope ja müts võiksid ka pigem heledad olla. Kui sul on kodus kasvõi ema valge kleit või seelik, siis see on eriti hea, sest kadrisant on üldiselt riietunud naiseks. Abiks on ka erinevad sallid ja rätikud, mida saab õlgadele, pähe või puusade ümber panna. Kui sa tuled pärast kooli otse noortekeskusesse, siis võta juba hommikul asjad kaasa, pärast noortekas paned selga.
Kadrijooksuga külastame erinevaid lähedalasuvaid asutusi. Orienteeruv lõpp kell 17.
Loodetavasti oled tulemas, meie ootame sind. Infot võib sõpradega jagada. Mida rohkem meid on, seda parem! Rohkem infot triin[at]haabersti.ee või 53090808.