/data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/component.php on line 5
"> MOE MALLE TULEB TAAS!

Hea Haabersti üldhariduskooli noor! 4. märtsil 2016 aastal toimub Rocca Al Mare aatriumis Moe Malle 2016, mille teemaks sel aastal on "Tähed punasel vaibal". Pane oma koolist 7.-12. klassidest kokku võistkond ning tule osale. Auhinnad on seda väärt.

Kroonika aastalõpupidu ja Eesti Muusikaauhinnad on ühed tuntumad punase vaiba üritused Eesti meelelahutusmaastikul. Selleaastane Moe Malle keskendubki riietustele, mis sobivad kõige paremini sellistele ekstravagantsetele sündmustele. Väikeseks nipiks asja juures on aga see, et igas kollektsioonis peab olema kasutatud vähemalt kolme sodiaagimärgi elemente. Sodiaagimärgid peavad olema äratuntavad.

Täpsem info ja registreerimine See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või noortekeskuses noorsootöötajatelt.

Moe Mallet toetavad Vitamin Well, Petrone Print, Marimell FOTO, Kangadzungel, Haabersti Vaba Aja Keskus, Rocca Al Mare kaubanduskeskus ja Haabersti Linnaosa Valitsus.

Moe Malle 2016