/data05/virt7976/domeenid/www.haabersti.ee/htdocs/templates/haabersti_sygis_03/component.php on line 5
"> Registreerimine kevadise koolivaheaja (16 - 20.03) linnalaagrisse.

Registreerimine kevadise koolivaheaja (16 - 20.03) linnalaagrisse on alanud!


Ka sel kevadel avaneb kõigil laagrilistel suurepärane võimalus veeta sisukalt koolivaheaega: uudistada uut ja huvitavat: uurime loodust ja loomi, meisterdame, võistleme ja spordime, ööbimisega väljasõidul läheme Pärnusse, kus hullame populaarses Spas, Läänemaal külastame Ranna Rantšo loomaparki ja proovime seal ka ratsutada. Tallinnas käime me kinos, osaleme loodusretkel, möllame batuudikeskuses, mängime bowlingut ning paneme end proovile ekstreemhallis.

 

Laagrisse ootame kõiki lapsi vanuses 7-12 eluaastat.

Laagri töökeel on eesti keel.

Laagri maksumus 55,00 € (hind sisaldab kõiki tegevusi, ekskursioone, lõunasööki, vajalike vahendeid meisterdamiseks).

Laager algab igal päeval kell 9.00 kogunemisega Haabersti noortekeskuses Õismäe tee 88a ning lõppeb kell 17.00 samuti Haabersti noortekeskuses.

Laagrisse registreerimiseks saatke kinnituskiri täidetuna ja allkirjastatuna e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Kiirustage, sest registreerimine lõppeb kohtade täitumisel!

Lisainfo ja registreerimine:

Haabersti Noortekeskus, Õismäe tee 88a; 5346 1636, 5309 0808; 674 0058; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.